poniedziałek, 9 lutego 2015

Bo gdy matka i ojciec mają wychodne :D

Mało nas tutaj bo niestety dopadło i nas.Choróbsko. Najpierw w ciągu 2-3 dni mnie położyło na łopatki a potem w ekspresowym tempie zaraziłam Juniora. Pierwszy raz w życiu miałam chore zatoki i mam nadzieję, że ostatni bo zwariować można. Ciągły ból głowy i wrażenie, że ciśnienie rozsadzi ją na kawałki jest strasznie. Ale było minęło. Synek zaliczył swoje pierwsze zapalenie oskrzeli a teraz Mąż kicha psika...

Ale mam i dobre wieści :D Matka i ojciec pierwszy raz od kilkunastu miesięcy poszli na balety. Niania była rewelacyjna sprawdzona. Kuzynka nie obca. dziecko zakochane w niej po uszy więc na sercu lżej.
Rodzice się odszykowali, matka odstawiona jak ta lala, gotowi do wyjścia bo już czas a tu dziecko ryk. Tysiąc myśli przebiegło mi przez głowę myślę sobie ot matka wyrodna zachciało się je tańców!!! Jak ja mogę go zostawić i wyjść. Ale za chwilę się opamiętałam. Utuliłam pocałowałam zaraz zasnął. Charakterne te moje dziecię... czuło, że coś się święci. No to my raz dwa ostatnie wskazówki udzielone i poszli :) Na miejscu oczywiście coraz na telefon jedno i drugie aż w pewnym momencie ktoś nas zapytał na co czekamy ze oboje coraz na telefon patrzymy. Mąż wyjaśnił, że dziecko małe w domu itp. W sumie uspokoiłam się dopiero wtedy jak już wiedziałam, że jest po kąpieli i zasnął bez żadnych problemów. Potem bawiliśmy się spokojnie do rana :) Oj tak. Tego nam było trzeba!!! wyluzowania się i odcięcia od tej rutyny i codzienności. Jak miło było patrzeć jak mąż wodzi za mną oczami jak kiedyś :D nie że teraz nie jest zazdrosny etc ale wiecie ten błysk w oku :) było warto!!! Dziecko było pod dobrą opieką w każdej chwili mogliśmy wrócić. Polecam wszystkim rodzicom taki wypad raz na jakiś czas! Po powrocie mąż stwierdził, że musimy częściej wychodzić:)


Miłego popołudnia :)

3 komentarze:

 1. Może i my będziemy mieli okazję na Walentynki :) Jak babcia zostanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nam się zdażyło 3 razy od urodzenia dziecka :D
  a co do pomysłu ze zdjęciami możesz podkraść :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny trzeba wychodzić. Związek nabiera rumieńców 😃😃

  OdpowiedzUsuń