sobota, 20 grudnia 2014

Pomysł na prezent dla dziecka :)

To już ostatni dzwonek na kupowanie prezentów :) Mam dla Was dwie propozycje :) Na spotkaniu mikołajkowym w Giżycku synek został obdarowany prezentami m.in od MILUTEK oraz mwydawnictwo.
MILUTEK dał rewelacyjne puzzle! Pierwszy raz w życiu spotkałam się z puzzlami gigant :) Naprawdę gigant. Myślę,że nawet małe dziecko poradzi sobie z nimi, które wykazuje choć trochę zainteresowania puzzlami. Nam przypadły puzzle z bajki pt. "Jak wytresować smoka 2". Fakt to nie na teraz bo synek nie ogarnia jeszcze takich rzeczy ale myślę, że wiosną będziemy próbowali coś układać. Na opakowaniu widnieje, że produkt jest powyżej 3 lat, ale uważam, że to gruba przesada :) Nie posiada małych elementów. Bezpieczny, puzzle są twarde. Prezent uważam ,że fajny bo rozwija umysł dziecka i zdolności manualne, uczy kojarzenia, spostrzegawczości. Świetna alternatywa dla kolejnej zabawki. Poza tym będzie okazja do wspólnej zabawy z dzieckiem. Śmiało dla mniejszych dzieci. Firma Alexander.Cena w jednym ze sklepów ok 30-35zł.

mwydawnictwo to książeczka "Hektor" Steve Barnes. To moja druga propozycja dla większego dziecka które potrafi odróżnić dobro od zła i obraca się w towarzystwie innych dzieci. Historia opowiada o hipopotamie który nie był szary jak inne tylko w paski jak zebry. Przez odmienny wygląd został wykluczony ze stada i pozostawiony sam sobie. Na pomoc przyszło mu stado zebr i Marmolada przywódca stada, który przygarnął go w ich szeregi. Sytuacja jest dynamiczna, bo będzie miała miejsce przygoda która odmieni los Hektora i da do myślenia dla jego przyjaciół hipopotamów. Książka ma morał, można z niej wyciągnąć różne wnioski i daje do myślenia oraz uczy przyjaźni,szacunku do odmienności . Oprawa twarda, piękne rysunki wykonane akwarelami, cena 34.90.

Mam nadzieję, że się spodobają moje propozycję i z nich skorzystacie bo naprawdę warto :) Miłego dnia :)

2 komentarze:

  1. U nas prezenty już kupione, ale inspiracje bardzo ciekawe i rozsądne cenowo :). Pozdrawiam i zapraszam "do siebie"

    OdpowiedzUsuń
  2. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku ! :)

    OdpowiedzUsuń