wtorek, 20 stycznia 2015

Nauka języka może być przyjemnością?

Właśnie? Czy można uczyć się z przyjemnością?Można w zależności od tego jakie mamy pomoce naukowe :) O jednej z nich dzisiaj Wam opowiem.
Compagnia-lingua ma w swoim asortymencie ciekawy produkt. Jest to Angielski w karteczkach, posiada kilkanaście różnych zestawów na różnych poziomach trudności. Ja posiadam 2 słownictwo dla początkujących. Co jest w zestawie? 1000 karteczek z najbardziej popularnymi angielskimi słówkami, płyta, smycz oraz kolorowe przekładki do segregowania, 50 karteczek in blanco do samodzielnego uzupełniania oraz przenośne etui. Wszystko zapakowane w kartonowe opakowanie.

 Tutaj mamy opisane wszystkie zestawy jakie posiadają w sprzedaży.

Sprytnie pomyślane. Na jednym takim kartoniku mamy dwie strony:
jedna: angielskie słówko w kilku znaczeniach, wymowę, przykładowe zdanie, oznaczenie popularności słówka
druga: słówko po polsku i zdanie


Karteczki są przejrzyste, niewielkie więc można kilka zapakować w etui i uczyć się w autobusie, tramwaju. Fajne do zabawy z dziećmi. Można miło wspólnie spędzić czas. Nauka poprzez zabawę i jednocześnie integracja rodzinna. Dwa w jednym. To na pewno o wiele bardziej atrakcyjny sposób nauki niż wkuwanie słówek z książki, która waży i jest nieporęczna. Doskonale nadaje się na prezent zarówno dla dorosłego jak i dziecka. Cena jest dość przystępna jak na taki zestaw- 59.99zł
Polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz